



1 999 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pet Fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Розмір | M |
| Розмір породи тварин | Великі, Без обмежень, Середні, Дрібні |
| Стан | Новий |
| Тип | Лежак |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 18 мм |
| Довжина | 82 мм |
| Ширина | 65 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Полиэстер |
| Особливості | Знімна подушка |
| Породи | Для середніх порід |
| Країна-виробник | Україна |