


1 777 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pet Fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір | L |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Стан | Новий |
| Тип | Лежак |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Бежевий |
| Розміри | |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 620 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Полиэстер |
| Особливості | Знімна подушка |
| Породи | Для малих порід |
| Країна-виробник | Україна |