


2 262,28 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pet Fashion |
| Країна виробник | Україна |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Матеріал виготовлення | Поліестер |
| Розмір | XL |
| Розмір породи тварин | Середні, Дрібні |
| Стан | Новий |
| Тип | Лежак |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 780 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Полиэстер |
| Особливості | З бортами |
| Породи | Для середніх порід |
| Країна-виробник | Україна |