723 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір | M |
| Розмір породи тварин | Дрібні, Середні |
| Стан | Новий |
| Тип | Лежак |
| Форма | Овальна |
| Колір | Коричневий |
| Розміри | |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 540 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Бязь |
| Особливості | З бортами |
| Породи | Для малих порід |
| Країна-виробник | Україна |