


169 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Trixie |
| Країна виробник | Німеччина |
| Матеріал | Метал |
| Розмір породи тварин | Середні, Гігантські, Дрібні, Без обмежень, Великі |
| Стан | Новий |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Чорний |
| Тип | Годівниця |
| Розміри | |
| Висота | 12 мм |
| Довжина | 13 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тварина | Грызуны |
| Призначення | Для морських свинок |
| Країна-виробник | Германия |