580 ₴
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Природа |
| Країна виробник | Україна |
| Вид тварин | Собаки, Кішки |
| Розмір | S |
| Розмір породи тварин | Дрібні |
| Стан | Новий |
| Тип | Лежак |
| Форма | Овальна |
| Колір | Коричневий |
| Розміри | |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Матеріал | Бязь |
| Особливості | З бортами |
| Породи | Для малих порід |
| Країна-виробник | Україна |